ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
İnternet > Websitesi
News Kayıtlı Haber Sitelerinde Uygun Fiyatlı Tanıtım Yazısı Fırsatı İlan no : #16499
İlan Detayı
Mega Foto
20 TL
İstanbul / Kartal / Yukarı Mahallesi
İlan Tarihi 02/01/2016
Günlük Tekil Hit 10000
Üye Sayısı 1000
Alexa Sıralaması 138000
Trustrank 4
Sitenin Açılış Yılı 2010
Pagerank 4
Hosting Dahil mi Hayır
Adsense Reklam Gösterebiliyor mu Evet
Üye Bilgileri
Adı : Haber
Soyadı : Tanitim
Telefon : 5519073068
Üyelik Başlangıcı : 02-01-2016
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

Premium Google News Kayıtlı Sitelerde Rakipsiz Fiyatlarla Tanıtım Yazısı Fırsatı

rnrn

Google News kayıtlı ve News anasayfaya herzaman haber çıkaran premium sitelerle diğer google news sitelerini karıştırmayan. Anasayfada herzaman üstte çıkarabilen bu siteler ile sitelerinize doping etkisi katın.
rn
rnTamamı kaliteli ve günlük binlerce hit alan siteler. 
rn
rn20 TL'den başlayan fiyatlar için özel mesaj atın veya drcag3568@hotmail.com

rnrn


rnŞablon;
rn
rnİnternet siteniz:
rnKategorisi:
rnAnahtar Kelime:
rnBütçeniz:
rnTanıtım Yazısını kim yazsın:

rnrn

Tanıtım yazısı; Web sitenizin arama motorlarında “anahtar kelimelerde” yükselmesi için gerekli olan bir seo tekniğidir. Arama motorları tarafından tamamen doğal olarak algılanan makale tanıtımları, yaptığınız seo çalışmasının çok daha verimli olmasını sağlamaktadır.

rnrn

Sitenizin temelini tanıtım yazılarıyla güçlendirip, Google arama sonuçlarında anahtar kelimelerinizin hızlı bir yükseliş içine girdiğini gözlemleyebilirsiniz.

rnrn

Tanıtım yazılarını arama motorları; sitede yeni bir duyuru, haber veya bildirim var olarak algılanır. Bu durum arama motorları tarafından cezbedici olarak algılanır ve arama motorları bu tür tanıtımlara büyük önem verir. Seo yapan kişilerin yaptıkları en büyük hataların başında hiç şüphesiz anasayfadan alınan backlink’ler gelmektedir.

rnrn

Bu tür backlinklerde yükselişlerin olması siteyi filtre cezalarına sürükleyebilmektedir. Anasayfadan alınan backlinklerin en büyük dezavantajı ise kısa süreli backlink elde edinimlerinden kaynaklanan “kalıcı olmayan” anasayfa backlinkleridir. Bu tür backlinklere Google “link satışı olabilir” mantığı ile bakmaktadır. Buda web siteye sıkıntılar yaratabilmektedir.

rnrn

Makale tanıtımlarında ise özgün makaleler içinden atılan backlinkler, siteye “kalıcı backlink” sağlamaya yarar. Tanıtım yazısı olarak alınan backlinklerde, makale uzun bir süre yayında kalır. Buda web sitenin kalıcı backlink elde etmesini sağlar.

rnrn

Tanıtım yazısı fiyatları bir çok kritere göre farklılık göstermekle birlikte Google news ve Yandex news kayıtlı haber sitelerinden alınan tanıtım yazılarının web sitenize daha büyük bir etki sağlayacağı bir çok Seo Uzmanı tarafından önemle belirtilmektedir.

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin